Skip links

Hekimlerimiz

Op. Dr. Erol Olgun

1985 yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olan Op.Dr.Erol OLGUN mecburi hizmetini tamamladıktan sonra, 1989 - 1993 yılları arasında yurtdışında görev aldı ve 1993 yılında İstanbul kartal eğitim ve araştırma hastanesinde göz hastalıkları ihtisasına başladı. 1997-2013 yılları arasında Tokat Devlet hastanesinde göz hastalıkları uzmanı olarak çalıştı. 2013 yılında Tekirdağa yerleşen Op.Dr. Erol Olgun en son Dünyagöz Çorlu şubesinde çalıştı. 10.000 den fazla Katarakt, Glokom, Şaşılık, Oküloplasti ve Lazer ameliyatları yapan Op.Dr OLGUN, 2016 yılında Ozon tedavisi uygulama eğitimini başarıyla bitirdi ve Ozon Terapisti unvanını aldı. Ve Ozon tedavisine de başladı.

Op. Dr. Özcan Gökdemir

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunu olan Op. Dr. Özcan Gökdemir daha önceleri Özel Star Medica Hastanesi, Özel Vega Hospital Hastanelerinde Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı olarak görev yapmış ve halen Olgun Göz Tıp merkezinde çalışmakta olup Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi operasyonlarına devam etmektedir.

Op. Dr. Ekrem Çelik

2011 yılında İstanbul Üniversitesi, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İngilizce Tıp Bölümü’nden mezun olan Dr. Ekrem Çelik, Uzmanlığını Namık Kemal Üniversitesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalında tamamlamıştır.  2016 yılında Paris’te European Board Ophthalmology Fellow’luğu sınavının başarı ile bitirmiş ve Avrupa Oftalmoloji Kurulu Kardeşliği’ne hak kazanmıştır. 2017 yılında Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi’nde uzmanlık görevine başlamış, 2017-2020 yılları arasında ise, Çerkezköy Devlet Hastanesinde, 2020-2021 arası Tekirdağ İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi’nde görev yapmıştır. 2021-2023 yıllarında Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi’nde görev yapmıştır. Şu anda Özel Olgun Göz Merkezi’nde göz hastalıkları uzmanı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Çok sayıda ulusal ve uluslararası bilimsel makalesi mevcut olan Ekrem Çelik, iyi derecede İngilizce bilmekte, Genç Retina Uzmanları (YOURS), Türk Oftalmoloji Derneği Genç Oftalmologları (TOD-GO), Avrupa Retina Uzmanları Derneği, Türk Oftalmoloji Derneği ve Türk Tabipleri Birliği üyesidir.

Dr. Arzu Ayyıldızbayraktar

1999 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinde mezun olan Dr. Arzu Ayyıldızbayraktar, uzmanlığını 1999-2004 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Anabilim dalında tamamlamıştır. 2005-2006 yılları arasında Belçika'daki Antwerp Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesinde fellowship yapmıştır. 2009-2020 yılları arasında Tekirdağ Devlet Hastanesi'nde görev yapmıştır. 2020 yılında devlet hastanesinden emekli olmuştur. 2020-2022 yılları arasında Çorlu Vega Hospital'de çalışmıştır. Sonra Almanya'da Üniversite ve Özel Göz Merkezinde hospitasyon yapmıştır. Bulgarca, Rusça, İngilizce ve Almancayı akıcı olarak konuşmaktadır.