Skip links

Hakkımızda

Olgun Göz Tıp Merkezi ; 2018 yılında uzun yıllar göz cerrahisi ve tıp alanında edindiği tecrübeler doğrultusunda Op.Dr.Erol OLGUN’un girişimleriyle halkın hizmetine açmıştır.

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde hizmet veren Olgun Göz Tıp Merkezi, ilçe içinden geçen Atatürk caddesinin hemen kenarında olması nedeniyle ulaşım hatlarının ana güzergahı üzerindedir. Bu durum hastalarımız için de ulaşım kolaylığı sağlamaktadır.


Merkezimizin hekimleri tarafından hastalarımıza, teknolojik cihazlardan faydalanarak, etik değerlerden ödün vermeden, doğru tanı ve tedavi yöntemleri uygulanmaktadır.
İnsan sağlığını her şeyin üstünde tutan bir hizmet anlayışıyla, her biri alanlarında uzman hekimlerimiz ve tüm çalışanlarımız; her zaman kendimizi yenileme ve geliştirme gayreti içindedir.

Merkezimizde hastalarımızın teşhis ve tedavi sırasında aldığı sağlık hizmetinin hijyenik, güvenilir ve kaliteli olmasına dikkat edilmektedir.
Hizmetlerimizi daha geniş kitlelere sunabilmek amacıyla Merkezimizde halkımızın yanı sıra , Özel Sigorta Kuruluşları, Bankalar ve Sosyal Güvenlik Kurumu üyelerine ve mensuplarına hizmet verilmektedir.

Merkezimizde, polikliniklerimiz ve tetkik odalarının yanı sıra, göz ameliyatları için özel dizayn edilmiş hepa filtreli ameliyathanemiz bulunmaktadır. 2500 metrekare kapalı alanda, deniz manzaralı odaları ve otopark hizmeti ile sizin için her türlü ayrıntı düşünülmüş, en kaliteli ve eksiksiz hizmeti sunmayı amaçlanmıştır

Merkezimizde, görme keskinliğinin tespitinden göz kusurlarının belirlenmesinde ve her türlü göz muayenesinde en gelişmiş bilgisayarlı cihazlar kullanılmakta ve otomatik olarak en hızlı ve en doğru saptamalar yapılagelmektedir . Ayrıca Olgun Göz Tıp Merkezinde Ozon tedavisi de konunun uzmanı Hekim ve hemşireler tarafından yapılmaktadır.

Olgun Göz Tıp Merkezi olarak bugünü bir önceki günden daha iyiye götürmek bilinciyle yolumuza devam edeceğiz.

Misyonumuz:

Olgun Göz Merkezi olarak tecrübeli ve uzman kadromuzla, mevzuatlar çerçevesinde şeffaf , İnsan haklarına saygılı, güler yüzlü ,modern teşhis ve tedavide sürekli gelişimi ve devamlılığı sağlayarak, hizmetin her aşamasında hastalarımızın kendilerini güvende hissedebileceği temiz ve huzurlu bir ortamda, koşulsuz hasta memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır.

Vizyonumuz:

Toplumsal sorumluluğun getirdiği bilinçle sağlık hizmetinde; hasta memnuniyetini temel prensip edinerek; Çağdaş dünya ile uyumlu, sağlık hizmetinde bütün yeniliklere açık, ulusal ve uluslararası ulaşılabilir tercih edilen modern bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Sağlıklı bir bakış için hemen tanışalım!

Hemen hızlı ve kolay bir şekilde randevu oluşturun.